ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta marokański wzór tangier

autor: irache
Tapeta marokański wzór tangier
Tapeta marokański wzór tangier
Tapeta marokański wzór tangier
Tapeta marokański wzór tangier Tapeta marokański wzór tangier Tapeta marokański wzór tangier
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli wybierasz dekoracje malowane awarelami to Tapeta marokański wzór tangier propozycja dokładnie dla Ciebie. Obecnie akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dziś, technika daje nam możliwość wykorzystania akwareli do przygotowania różnych dekoracji, w tym też tapet. Ogladając Tapeta marokański wzór tangier można zauważyć, że akwarele na dekoracji wielkopowierzchniowej prezentują się tak samo pięknie jak na klasycznych obrazach.  Tapeta marokański wzór tangier można wykorzystać w każdym pomieszczeniu, bez względu od jego przeznaczenia. Ze względu na fakt, że motyw jest uniwersalny będzie dekoracją salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Użyte kolory i akwarele dają możliwość z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach utrzymanych w różnych tonacjach.