ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście za mgłą

autor: lisima    id motywu: 3093
Tapeta liście za mgłą
Tapeta liście za mgłą
Tapeta liście za mgłą
Tapeta liście za mgłą Tapeta liście za mgłą Tapeta liście za mgłą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście za mgłą to ciekawy pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz wyjątkowe dekoracje ścienne z motywem liści, które odmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście za mgłą. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Proponujemy wyjątkową Tapeta liście za mgłą.

Tapety w liście to metoda dekoracji, która nadal ma wielu zwolenników. W prosty sposób możemy zmienić aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta liście za mgłą i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta liście za mgłą można nakleić samodzielnie, a nasza ściana zyska całkowcie odmienny klimat. Interesującą opcją jest także wykorzystanie Tapeta liście za mgłą, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście za mgłą to doskonały wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu nowego charakteru.