ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle

autor: kris_art    id motywu: 11235
Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle
Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle
Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle
Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle to doskonały pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz ciekawe dekoracje ścienne z motywem liści, które zmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle. Lubisz przyrodnicze dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Proponujemy piękną Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle.

Tapety w liście to forma dekoracji, która nadal ma wielu fanów. Szybko i łatwo możemy zmienić aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie odmienny charakter. Ciekawą opcją jest także wykorzystanie Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście tropikalne akwarelą na białym tle to trafiony wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego wystróju.