ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście różnorodne akwarelą

autor: Gribanessa    id motywu: 10577
Tapeta liście różnorodne akwarelą
Tapeta liście różnorodne akwarelą
Tapeta liście różnorodne akwarelą
Tapeta liście różnorodne akwarelą Tapeta liście różnorodne akwarelą Tapeta liście różnorodne akwarelą
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście różnorodne akwarelą to świetny pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Jeżeli lubisz niebanalne dekoracje ścienne z motywem liści, które ożywią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście różnorodne akwarelą. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Proponujemy wyjątkową Tapeta liście różnorodne akwarelą.

Tapety w liście to sposob dekoracji, która nadal ma wielu fanów. W prosty sposób możemy zmienić aranżację naszego domu. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta liście różnorodne akwarelą i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta liście różnorodne akwarelą można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie odmienny wystrój. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta liście różnorodne akwarelą, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście różnorodne akwarelą to trafiony wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu nowego charakteru.