ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście letniej palmy

autor: ldinka    id motywu: 3045
Tapeta liście letniej palmy
Tapeta liście letniej palmy
Tapeta liście letniej palmy
Tapeta liście letniej palmy Tapeta liście letniej palmy Tapeta liście letniej palmy
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście letniej palmy to doskonały pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Jeżeli lubisz niebanalne dekoracje ścienne z motywem liści, które ożywią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście letniej palmy. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i utrzymany w duchu natury. Zobacz piękną Tapeta liście letniej palmy.

Tapety w liście to sposob dekoracji, która nadal ma wielu fanów. W prosty sposób możemy wzbogacić aranżację naszego domu. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta liście letniej palmy i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta liście letniej palmy można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie nowy charakter. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta liście letniej palmy, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście letniej palmy to doskonały wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego klimatu.