Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do biura
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście kreślone na białym tle

autor: Lexi Claus    id motywu: 8282
Tapeta liście kreślone na białym tle
Tapeta liście kreślone na białym tle
Tapeta liście kreślone na białym tle
Tapeta liście kreślone na białym tle Tapeta liście kreślone na białym tle Tapeta liście kreślone na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście kreślone na białym tle to świetny pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz charakterystyczne dekoracje ścienne z motywem liści, które ożywią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście kreślone na białym tle. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i utrzymany w duchu natury. Proponujemy ciekawą Tapeta liście kreślone na białym tle.

Tapety w liście to forma dekoracji, która nadal ma wielu fanów. Bardzo prosto możemy wzbogacić aranżację naszego pomieszczenia. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta liście kreślone na białym tle i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta liście kreślone na białym tle można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie nowy charakter. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta liście kreślone na białym tle, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście kreślone na białym tle to trafiony wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego klimatu.