Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście i muchy

autor: Nikole    id motywu: 10967
Tapeta liście i muchy
Tapeta liście i muchy
Tapeta liście i muchy
Tapeta liście i muchy Tapeta liście i muchy Tapeta liście i muchy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Zwierzęta, zwłaszcza otoczone motywami roślinnymi tworzą niezwykłe motywy dekoracyjne. Połączenie roślin i zwierząt, przedstawione na wielkoformatowych dekoracjach - takich Tapeta liście i muchy - buduje całkiem nową aranżację wnętrza.
Motyw przedstawiony na Tapeta liście i muchy, jest uniwersalny pod wieloma względami. Przede wszystkim, z powodzeniem możemy użyć go jako dekoracja w dowolnym pomieszczeniu. Salon, sypialnia, korytarz czy nawet kuchnia oklejone tą tapetą ze zwierzętami, będą miały swój urok. Istotną cechą tej tapety jest elastyczność w kontekście wystroju. Motyw przedstawiony na Tapeta liście i muchy będziemy mogli dopasować do większości pomieszczeń. Wyobraź sobie jak zmieniłby się wystrój Twojego pokoju, udekorowanego tą tapetą na wymiar ze zwierzętami, jak Tapeta liście i muchy.