ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście i flamingi

autor: Maya    id motywu: 3075
Tapeta liście i flamingi
Tapeta liście i flamingi
Tapeta liście i flamingi
Tapeta liście i flamingi Tapeta liście i flamingi Tapeta liście i flamingi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście i flamingi to świetny pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Jeżeli lubisz ciekawe dekoracje ścienne z motywem liści, które odmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście i flamingi. Lubisz przyrodnicze dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Zobacz ciekawą Tapeta liście i flamingi.

Tapety w liście to forma dekoracji, która nadal ma wielu zwolenników. W prosty sposób możemy zmienić aranżację naszego domu. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta liście i flamingi i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta liście i flamingi można nakleić samodzielnie, a nasza ściana zyska całkowcie nowy klimat. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta liście i flamingi, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście i flamingi to doskonały wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu unikalnego charakteru.