ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta liście i białe drobne kwiaty

autor: momosama    id motywu: 10575
Tapeta liście i białe drobne kwiaty
Tapeta liście i białe drobne kwiaty
Tapeta liście i białe drobne kwiaty
Tapeta liście i białe drobne kwiaty Tapeta liście i białe drobne kwiaty Tapeta liście i białe drobne kwiaty
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta liście i białe drobne kwiaty to doskonały pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Jeżeli lubisz ciekawe dekoracje ścienne z motywem liści, które zmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta liście i białe drobne kwiaty. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Polecamy wyjątkową Tapeta liście i białe drobne kwiaty.

Tapety w liście to sposob dekoracji, która nadal ma wielu fanów. Szybko i łatwo możemy wzbogacić aranżację naszego domu. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta liście i białe drobne kwiaty i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta liście i białe drobne kwiaty można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie odmienny charakter. Interesującą opcją jest także wykorzystanie Tapeta liście i białe drobne kwiaty, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta liście i białe drobne kwiaty to doskonały wybór do tego, aby Twoja ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu unikalnego charakteru.