ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty zielone z kolcami

autor: Marina Grau
Tapeta kwiaty zielone z kolcami
Tapeta kwiaty zielone z kolcami
Tapeta kwiaty zielone z kolcami
Tapeta kwiaty zielone z kolcami Tapeta kwiaty zielone z kolcami Tapeta kwiaty zielone z kolcami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli wybierasz dekoracje malowane awarelami to Tapeta kwiaty zielone z kolcami propozycja właśnie dla Ciebie. Dziś akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Technika sotosowana dziś, daje możliwość wykorzystania akwareli do zaprojektowania różnych dekoracji, w tym też tapet. Ogladając Tapeta kwiaty zielone z kolcami można zauważyć, że akwarele na dekoracji ściennej wyglądają się tak samo wyjątkowo jak na klasycznych obrazach.  Tapeta kwiaty zielone z kolcami można okleić ścianę w dowolnym pomieszczeniu, bez względu od jego przeznaczenia. Dzięki temu, że motyw jest uniwersalny będzie dekoracją salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Użyte kolory i akwarele pozwalają z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnych aranżacjach.