Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle

autor: MSNTY    id motywu: 10622
Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle
Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle
Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle
Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nie ma wątpliwości, że mało jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Wyglądają się przepięknie w każdej formie – zarówno jako jeden kwiat, jak również jako bukiet czy jako mieszna kompozycja. Każdy ma też swoje ulubione kwiaty – dla jednych są to klasyczne róże, dla innych to storczyki, orchidee, hiacynty. Są też tacy, którzy wolą kwiaty egzotyczne z ich niezwykłą paletą kolorów i wyjątkowymi kształtami. Nie ma jednak, wątpliwości – wszystkie kwiaty tworzą piękną dekorację. Widać to patrząc chociażby na Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle.
Z tego powodu, tapety w kwiaty są tak piękne i co za tym idzie tak popularne. Trudno znaleźć drugi tak efektowny motyw, który zamieniałby tapetę w niezwykłą dekorację ściany. Spróbujcie nakleić tapetę w kwiaty w wybranym pokoju, a przekonacie się jak diametralnie zmieni się jego charakter. W niektórych wypadkach wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, czasem lepiej jest nałożyć Tapeta kwiaty tropikalne i różowe motyle na całą ścianę. Wszystko zależy od wielkości pokoju i jego aranżacji.