ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy

autor: Арина Трапезникова    id motywu: 11212
Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy
Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy
Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy
Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nie ma wątpliwości, że niewiele jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Wyglądają się wspaniale w każdej postaci – zarówno jako jeden kwiat, jak też w bukiecie czy jako większa kompozycja. Każdy ma też swoje ulubione kwiaty – jedni wybierają klasyczne róże, inni wolą storczyki, orchidee, hiacynty. Są też tacy, którzy wolą kwiaty egzotyczne z ich jaskrawą paletą barw i niesamowitymi kształtami. Łączy je jedno – kwiaty, bez wyjątku tworzą piękną dekorację. Widać to patrząc chociażby na Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy.
Z tego powodu, tapety w kwiaty są tak piękne i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który tworzyłby z tapety niezwykłą dekorację ściany. Wystarczy nakleić tapetę w kwiaty w wybranym pokoju, a przekonacie się jak diametralnie zmieni się jego wystrój. W niektórych pomieszczeniach wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, czasem lepiej jest nakleić Tapeta kwiaty storczyków i kaktusy na całą ścianę. Wszystko zależy od wielkości pokoju i jego aranżacji.