Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty polne kolorowe

autor: zenina    id motywu: 8473
Tapeta kwiaty polne kolorowe
Tapeta kwiaty polne kolorowe
Tapeta kwiaty polne kolorowe Tapeta kwiaty polne kolorowe
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Każdy chyba przyzna, że mało jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Prezentują się przepięknie w każdej formie – zarówno jako pojedynczy kwiat, jak też jako bukiet czy jako mieszna kompozycja. Każdy ma też swoje ulubione kwiaty – jedni wybierają klasyczne róże, dla innych to storczyki, orchidee, hiacynty. Są też osoby, które wolą kwiaty egzotyczne z ich jaskrawą paletą barw i niesamowitymi kształtami. Jedno nie ulega wątpliwości – wszystkie kwiaty tworzą piękną dekorację. Widać to patrząc chociażby na Tapeta kwiaty polne kolorowe.
Właśnie dlatego, tapety w kwiaty są tak efektowne i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który zamieniałby tapetę w niezwykłą dekorację ściany. Spróbujcie nakleić tapetę w kwiaty w dowolnym pokoju, a przekonacie się jak diametralnie zmieni się jego aranżacja. W niektórych wypadkach wystarczy oklejenie tylko fragmentu ściany, w innych lepiej jest nakleić Tapeta kwiaty polne kolorowe na całą ścianę. Wszystko zależy od tego jak urządziliście pokój.