ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty piwonii na białym tle

autor: zenina
Tapeta kwiaty piwonii na białym tle
Tapeta kwiaty piwonii na białym tle
Tapeta kwiaty piwonii na białym tle
Tapeta kwiaty piwonii na białym tle Tapeta kwiaty piwonii na białym tle Tapeta kwiaty piwonii na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty piwonii na białym tle to przykład motywu, który będzie prezentował się pięknie w każdym pomieszczeniu. Kwiaty są przecież ulubionym motywem, stosowanym do aranżacji pomieszczeń. Kolorowe, piękne, rozwinięte ułożone w różnych kompozycjach zawsze wyglądają atrakcyjnie. Stąd też tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w projektach wnętrz. Tapeta kwiaty piwonii na białym tle jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, w jakim stylu urządzisz swój pokój, ta tapeta nada mu wyjątkowy klimat.  Tapeta kwiaty piwonii na białym tle będzie wyjątkową odzobą ściany naklejoną na całej jej powierzchni. Każdego dnia patrząc na tę tapetę poczujesz się jak w wiosennym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak duże dekoracje Cię przytłaczają, można okleić nią tylko część ściany, np. pas między meblami. Taka opcja Tapeta kwiaty piwonii na białym tle będzie ciekawym uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia.