ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty niezapominajek

autor: ann_and_pen    id motywu: 10512
Tapeta kwiaty niezapominajek
Tapeta kwiaty niezapominajek
Tapeta kwiaty niezapominajek
Tapeta kwiaty niezapominajek Tapeta kwiaty niezapominajek Tapeta kwiaty niezapominajek
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Każdy chyba przyzna, że niewiele jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Prezentują się niesamowicie w każdej postaci – zarówno jako jeden kwiat, jak też w bukiecie czy jako mieszna kompozycja. Mamy też swoje ulubione kwiaty – jedni wolą klasyczne róże, dla innych to storczyki, orchidee, hiacynty. Są też tacy, którzy preferują kwiaty egzotyczne z ich niezwykłą paletą kolorów i wyjątkowymi kształtami. Jedno nie ulega wątpliwości – kwiaty, bez wyjątku tworzą piękną dekorację. Takim przykładem jest chociażby na Tapeta kwiaty niezapominajek.
Z tego powodu, tapety w kwiaty są tak wyjątkowe i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który tworzyłby z tapety niezwykłą dekorację ściany. Spróbujcie nakleić tapetę w kwiaty w wybranym pokoju, a zobaczycie jak diametralnie zmieni się jego charakter. W niektórych wypadkach wystarczy oklejenie tylko fragmentu ściany, czasem lepiej jest nałożyć Tapeta kwiaty niezapominajek na całą ścianę. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest Wasz pokój.