ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty malowane z konturem

autor: Ani Bunny
Tapeta kwiaty malowane z konturem
Tapeta kwiaty malowane z konturem
Tapeta kwiaty malowane z konturem
Tapeta kwiaty malowane z konturem Tapeta kwiaty malowane z konturem Tapeta kwiaty malowane z konturem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty malowane z konturem to przykład wzoru, który będzie prezentował się pięknie w każdym pokoju. Kwiaty są przecież motywem często wykorzystywanym do dekoracji domów. Kolorowe, piękne, rozwinięte pokazane w różnych kompozycjach zawsze wyglądają wyjątkowo. Dlatego też tapety w kwiaty, tak chętnie są wykorzystywane w projektach aranżacji wnętrz. Tapeta kwiaty malowane z konturem jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, w jakiej aranżacji przygotujesz swój pokój, ta tapeta będzie jego idealnym dopełnieniem.  Tapeta kwiaty malowane z konturem będzie wyjątkową odzobą ściany naklejoną na całej jej powierzchni. Codziennie patrząc na ten motyw wyobrazisz sobie, że jesteś w wiosennym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak wolisz mniejsze dekoracje, można okleić nią tylko część ściany, np. pas między meblami. W takim wypadku Tapeta kwiaty malowane z konturem będzie ciekawym uzupełnieniem dekoracji ściany.