ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty malowane kolorami

autor: Tanya Syrytsyna
Tapeta kwiaty malowane kolorami
Tapeta kwiaty malowane kolorami
Tapeta kwiaty malowane kolorami
Tapeta kwiaty malowane kolorami Tapeta kwiaty malowane kolorami Tapeta kwiaty malowane kolorami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Klasyczne motywy nigdy nie wyjdą z mody. Tapeta kwiaty malowane kolorami to przykład takiego ponadczasowego wzoru, który może być dekoracją każdej ściany. Klasyczne barwy, typowy motyw w stylu vintage, a jednak budzi podziw, a na ścianie wygląda naprawdę wyjątkowo. Z jednej strony kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy wrażenie, że znamy ten wzór na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok i tworzy fascynującą dekorację.Tapeta kwiaty malowane kolorami jest bardzo ciekawą opcją dla każdego, kto chciałby urozmaicić białe ściany w swoim pomieszczeniu. Zdarza się tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pomieszczenia i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. Wtedy właśnie Tapeta kwiaty malowane kolorami, będzie doskonałą alternatywą dla innych metod dekoracji. Ten ciekawy motyw na tapecie będzie wyglądał efektowenie i będzie dominującą dekoracją wnętrza.