ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty, liście i pąki

autor: silmen
Tapeta kwiaty, liście i pąki
Tapeta kwiaty, liście i pąki
Tapeta kwiaty, liście i pąki
Tapeta kwiaty, liście i pąki Tapeta kwiaty, liście i pąki Tapeta kwiaty, liście i pąki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty, liście i pąki to przykład wzoru, który będzie prezentował się pięknie w każdym pomieszczeniu. Kwiaty są przecież jednym z ulubionych motywów, stosowanym do dekoracji ścian. Kolorowe, piękne, rozwinięte ułożone w różnych bukietach zawsze wyglądają wyjątkowo. Stąd też tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w projektach aranżacji wnętrz. Tapeta kwiaty, liście i pąki jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, jak urządzisz swój pokój, ta tapeta sprawdzi się jako ścienna dekoracja.  Tapeta kwiaty, liście i pąki będzie tworzyć piękną ozdobę ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Każdego dnia oglądając tę tapetę wyobrazisz sobie, że jesteś w wiosennym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak taka ozdoba jest za duża, naklej ją tylko na fragment ściany, np. pas między meblami. Taka opcja Tapeta kwiaty, liście i pąki będzie ciekawym uzupełnieniem aranżacji ściany.