Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty jesienne

autor: Nebula Cordata    id motywu: 1726
Tapeta kwiaty jesienne
Tapeta kwiaty jesienne
Tapeta kwiaty jesienne
Tapeta kwiaty jesienne Tapeta kwiaty jesienne Tapeta kwiaty jesienne
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nie ma wątpliwości, że niewiele jest tak wyjątkowych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Wyglądają się przepięknie w każdej formie – zarówno jako pojedynczy kwiat, jak również w bukiecie czy jako większa kompozycja. Mamy też swoje ulubione kwiaty – jedni wolą klasyczne róże, dla innych to storczyki, orchidee, hiacynty. Są też tacy, którzy wolą kwiaty egzotyczne z ich bogatą paletą kolorów i niesamowitymi kształtami. Nie ma jednak, wątpliwości – kwiaty, bez wyjątku tworzą piękną dekorację. Co widać patrząc chociażby na Tapeta kwiaty jesienne.
To jest właśnie powód, dla którego tapety w kwiaty są tak wyjątkowe i co za tym idzie tak popularne. Trudno znaleźć drugi tak efektowny motyw, który zamieniałby tapetę w niezwykłą dekorację ściany. Spróbujcie nakleić tapetę w kwiaty w wybranym pokoju, a zobaczycie jak diametralnie zmieni się jego wygląd. Czasem wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, w innych lepiej jest nakleić Tapeta kwiaty jesienne na całą ścianę. Wszystko zależy od Waszego gustu i sposobu urządzenia pomieszczenia.