ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty jak z bajki

autor: nadia1992
Tapeta kwiaty jak z bajki
Tapeta kwiaty jak z bajki
Tapeta kwiaty jak z bajki
Tapeta kwiaty jak z bajki Tapeta kwiaty jak z bajki Tapeta kwiaty jak z bajki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty jak z bajki to przykład wzoru, który będzie wyglądał cudnie w każdym pokoju. Kwiaty są przecież ulubionym motywem, wykorzystywanym do aranżacji domów. Barwne, piękne, rozwinięte ułożone w ciekawych kompozycjach zawsze wyglądają fascynująco. Wiadomo więc dlaczego, tapety w kwiaty, tak chętnie są wykorzystywane w projektach wnętrz. Tapeta kwiaty jak z bajki jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, w jakiej aranżacji przygotujesz swój pokój, ta tapeta sprawdzi się jako ścienna dekoracja.  Tapeta kwiaty jak z bajki będzie wyjątkową odzobą ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Wówczas oglądając tę tapetę wyobrazisz sobie, że jesteś w wyjątkowym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak nie lubisz dużych dekoracji, można wykorzystać ją tylko na części ściany, np. pas między meblami. Wówczas Tapeta kwiaty jak z bajki będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju pomiejszczenia.