ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty i ptaki

autor: Knstart Studio    id motywu: 10495
Tapeta kwiaty i ptaki
Tapeta kwiaty i ptaki
Tapeta kwiaty i ptaki
Tapeta kwiaty i ptaki Tapeta kwiaty i ptaki Tapeta kwiaty i ptaki
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nikt chyba nie zaprzeczy, że niewiele jest tak uniwersalnych wzorów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Prezentują się niesamowicie w każdej formie – zarówno jako pojedynczy kwiat, jak również jako bukiet czy jako mieszna kompozycja. Każdy ma też swoje ulubione kwiaty – jedni wolą klasyczne róże, inni wolą storczyki, orchidee, hiacynty. Jeszcze inni preferują kwiaty egzotyczne z ich jaskrawą paletą kolorów i wyjątkowymi kształtami. Nie ma jednak, wątpliwości – wszystkie kwiaty tworzą wspaniałą dekorację. Widać to patrząc chociażby na Tapeta kwiaty i ptaki.
To jest właśnie powód, dla którego tapety w kwiaty są tak efektowne i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który nadawałby się na tak niezwykłą dekorację ściany. Naklejcie tapetę w kwiaty w Waszym pokoju, a przekonacie się jak diametralnie zmieni się jego charakter. Czasem wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, w innych lepiej jest nałożyć Tapeta kwiaty i ptaki na całą ścianę. Wszystko zależy od wielkości pokoju i jego aranżacji.