ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty i niebieskie liście

autor: Cheeba Ribba designs
Tapeta kwiaty i niebieskie liście
Tapeta kwiaty i niebieskie liście
Tapeta kwiaty i niebieskie liście
Tapeta kwiaty i niebieskie liście Tapeta kwiaty i niebieskie liście Tapeta kwiaty i niebieskie liście
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty i niebieskie liście to przykład motywu, który będzie prezentował się fascynująco w każdym pomieszczeniu. Kwiaty są przecież ulubionym motywem, wykorzystywanym do ozdabiania domów. Kolorowe, śliczne, rozwinięte ułożone w ciekawych bukietach zawsze wyglądają wyjątkowo. Dlatego też tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w projektach wnętrz. Tapeta kwiaty i niebieskie liście jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, w jakim stylu urządzisz swój pokój, ta tapeta sprawdzi się jako ścienna dekoracja.  Tapeta kwiaty i niebieskie liście będzie wyjątkową odzobą ściany naklejoną na całej jej powierzchni. Wówczas podziwiając swoją ścianę poczujesz się jak w wiosennym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak taka ozdoba jest za duża, można okleić nią tylko część ściany, np. pas między meblami. W takim wypadku Tapeta kwiaty i niebieskie liście będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia.