ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty i liście egzotyczne

autor: MSNTY
Tapeta kwiaty i liście egzotyczne
Tapeta kwiaty i liście egzotyczne
Tapeta kwiaty i liście egzotyczne
Tapeta kwiaty i liście egzotyczne Tapeta kwiaty i liście egzotyczne Tapeta kwiaty i liście egzotyczne
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty i liście egzotyczne to przykład motywu, który będzie prezentował się atrakcyjnie w każdym pokoju. Kwiaty są przecież motywem często stosowanym do ozdabiania pomieszczeń. Barwne, śliczne, rozwinięte pokazane w różnych kompozycjach zawsze wyglądają fascynująco. Dlatego też tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w projektach aranżacji wnętrz. Tapeta kwiaty i liście egzotyczne jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, jak udekorujesz swój pokój, ta tapeta będzie wspaniałą ozdobą.  Tapeta kwiaty i liście egzotyczne będzie tworzyć piękną ozdobę ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Każdego dnia patrząc na ten motyw będziesz mieć wrażenie, że jesteś w bajkowym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak duże dekoracje Cię przytłaczają, można wykorzystać ją tylko na części ściany, np. pas między meblami. W takim wypadku Tapeta kwiaty i liście egzotyczne będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju pomiejszczenia.