ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty delikatne na białym tle

autor: momosama
Tapeta kwiaty delikatne na białym tle
Tapeta kwiaty delikatne na białym tle
Tapeta kwiaty delikatne na białym tle
Tapeta kwiaty delikatne na białym tle Tapeta kwiaty delikatne na białym tle Tapeta kwiaty delikatne na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiaty delikatne na białym tle to przykład wzoru, który będzie wyglądał fascynująco w każdym pomieszczeniu. Kwiaty są przecież ulubionym motywem, stosowanym do dekoracji domów. Barwne, śliczne, rozwinięte pokazane w ciekawych kompozycjach zawsze wyglądają atrakcyjnie. Wiadomo więc dlaczego, tapety w kwiaty, tak chętnie są wykorzystywane w projektach aranżacji wnętrz. Tapeta kwiaty delikatne na białym tle jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, w jakim stylu urządzisz swój pokój, ta tapeta będzie jego idealnym dopełnieniem.  Tapeta kwiaty delikatne na białym tle będzie tworzyć piękną ozdobę ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Wówczas oglądając tę tapetę wyobrazisz sobie, że jesteś we wspaniałym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak taka ozdoba jest za duża, naklej ją tylko na fragment ściany, np. pas między meblami. W ten sposób Tapeta kwiaty delikatne na białym tle będzie idealnym uzupełnieniem dekoracji ściany.