ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle

autor: Gizele    id motywu: 1665
Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle
Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle
Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle
Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy w stylu retro zawsze będą budzić nasz zachwyt. Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle to przykład takiego ponadczasowego motywu, który będzie pasował na każdą ścianę. Klasyczne barwy, typowy wzór w stylu vintage, a jednak budzi podziw, a na ścianie wygląda naprawdę pięknie. Wydaje nam się, że kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy popczucie, że znamy ten motyw na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok tworząc fascynującą dekorację.Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle jest idealną opcją dla tego, kto chciałby urozmaicić białe ściany w swoim pomieszczeniu. Zdarza się tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pokoju i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. W takim wypadku Tapeta kwiaty beżowe na turkusowym tle, będzie doskonałą opcją dla innych sposobów dekoracji. Ten unikalny motyw na tapecie będzie wyglądał pięknie i będzie dominującą dekoracją pokoju.