ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiatowa delikatność

autor: marinavorona    id motywu: 8505
Tapeta kwiatowa delikatność
Tapeta kwiatowa delikatność
Tapeta kwiatowa delikatność
Tapeta kwiatowa delikatność Tapeta kwiatowa delikatność Tapeta kwiatowa delikatność
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nikt chyba nie zaprzeczy, że mało jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Wyglądają się niesamowicie w każdej postaci – zarówno jako pojedynczy kwiat, jak również w bukiecie czy jako większa kompozycja. Każdy ma też swoje ulubione kwiaty – dla jednych są to klasyczne róże, inni wybierają storczyki, orchidee, hiacynty. Jeszcze inni preferują kwiaty egzotyczne z ich niezwykłą paletą kolorów i wyjątkowymi kształtami. Jedno nie ulega wątpliwości – kwiaty, bez wyjątku tworzą piękną dekorację. Takim przykładem jest chociażby na Tapeta kwiatowa delikatność.
Właśnie dlatego, tapety w kwiaty są tak efektowne i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który zamieniałby tapetę w niezwykłą dekorację ściany. Naklejcie tapetę w kwiaty w Waszym pokoju, a będziecie zaskoczeni jak diametralnie zmieni się jego wygląd. W niektórych wypadkach wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, w innych lepiej jest nałożyć Tapeta kwiatowa delikatność na całą ścianę. Wszystko zależy od wielkości pokoju i jego aranżacji.