ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiat fioletowy w akwareli

autor: Asrul
Tapeta kwiat fioletowy w akwareli
Tapeta kwiat fioletowy w akwareli
Tapeta kwiat fioletowy w akwareli
Tapeta kwiat fioletowy w akwareli Tapeta kwiat fioletowy w akwareli Tapeta kwiat fioletowy w akwareli
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta kwiat fioletowy w akwareli to przykład wzoru, który będzie wyglądał cudnie w każdym pokoju. Kwiaty są przecież motywem często wykorzystywanym do aranżacji domów. Kolorowe, piękne, rozwinięte ułożone w ciekawych kompozycjach zawsze wyglądają fascynująco. Stąd też tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w aranżacjach wnętrz. Tapeta kwiat fioletowy w akwareli jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, jak urządzisz swój pokój, ta tapeta nada mu wyjątkowy klimat.  Tapeta kwiat fioletowy w akwareli będzie tworzyć piękną ozdobę ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Wówczas oglądając ten motyw poczujesz się jak w bajkowym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak nie lubisz dużych dekoracji, naklej ją tylko na fragment ściany, np. pas między meblami. W ten sposób Tapeta kwiat fioletowy w akwareli będzie ciekawym uzupełnieniem dekoracji ściany.