ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwadraty niebiesko-zielone

autor: lyricsai
Tapeta kwadraty niebiesko-zielone
Tapeta kwadraty niebiesko-zielone
Tapeta kwadraty niebiesko-zielone
Tapeta kwadraty niebiesko-zielone Tapeta kwadraty niebiesko-zielone Tapeta kwadraty niebiesko-zielone
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli podobają Cie się dekoracje malowane awarelami to Tapeta kwadraty niebiesko-zielone jest dokładnie dla Ciebie. Dziś akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość wykorzystania akwareli do zaprojektowania najróżniejszych dekoracji, w tym też tapet. Ogladając Tapeta kwadraty niebiesko-zielone trzeba przyznać, że akwarele na dekoracji ściennej wyglądają się tak samo pięknie jak na klasycznych obrazach.  Tapeta kwadraty niebiesko-zielone można nakleić na ścianę w każdym pokoju, bez względu od jego przeznaczenia. Dzięki temu, że wzór jest uniwersalny może być dekoracją do salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Zastosowana kolorystyka i akwarele umożliwiają z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnych aranżacjach.