ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kurki na trawie

autor: miumi    id motywu: 9628
Tapeta kurki na trawie
Tapeta kurki na trawie
Tapeta kurki na trawie
Tapeta kurki na trawie Tapeta kurki na trawie Tapeta kurki na trawie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach są najczęściej przeglądaną kategorią przez rodziców. Kto bowiem nie chciałby, aby w dziecięcym pokoju – zamiast nudnego koloru – znalazła się wyjątkowa, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta kurki na trawie. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju naszego malucha, ale sprawi mu również niezwykłą radość. Tapeta kurki na trawie oraz inne tapety dla dzieci są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość oglądając każdego dnia bajkowe wzory na tapecie, rodzice zaś są szczęśliwi, że dzięki naklejeniu na ścianę Tapeta kurki na trawie, pokój ich dziecka jest wyjątkowy i czuć w nim klimat pokoju dziecka.
Tapeta kurki na trawie a także inne tapety dla dzieci, mogą być również piękną dekoacją na ściany przedszkola. Tam również warto podkreślić przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta kurki na trawie będzie więc idealną tapetą do przedszkola.