ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta króliki latające balonami

autor: kris_art    id motywu: 613
Tapeta króliki latające balonami
Tapeta króliki latające balonami
Tapeta króliki latające balonami
Tapeta króliki latające balonami Tapeta króliki latające balonami Tapeta króliki latające balonami
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Dziecięce motywy na tapetach zawsze zwracają uwagę każdego rodzica. Kto bowiem nie chciałby, aby na ścianie pokoju jego dziecka – zamiast tradycyjnego koloru – znalazła się bajkowa, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta króliki latające balonami. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju naszego malucha, ale sprawi mu też niezwykłą radość. Tapeta króliki latające balonami oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość oglądając każdego dnia bajkowe wzory na tapecie, rodzice natomiast mają świadomość, że dzięki oklejeniu ściany Tapeta króliki latające balonami, pokój ich dziecka jest niezwykły i czuć w nim klimat pokoju dziecka.
Tapeta króliki latające balonami oraz pozostałe tapety dla dzieci, mogą być również piękną dekoacją na ściany w pomieszczeniach przedszkolnych. Tam też warto zaakcentować przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta króliki latające balonami będzie więc idealną tapetą do przedszkola.