ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kreski malowane w jodełkę

autor: Nubephoto
Tapeta kreski malowane w jodełkę
Tapeta kreski malowane w jodełkę
Tapeta kreski malowane w jodełkę
Tapeta kreski malowane w jodełkę Tapeta kreski malowane w jodełkę Tapeta kreski malowane w jodełkę
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli do Twjego domu pasują dekoracje malowane awarelami to Tapeta kreski malowane w jodełkę jest dokładnie dla Ciebie. Obecnie akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dziś, technika daje nam możliwość wykorzystania akwareli do stworzenia innych dekoracji, w tym również tapet. Ogladając Tapeta kreski malowane w jodełkę widać, że akwarele na dekoracji wielkopowierzchniowej wyglądają się równie wyjątkowo jak na klasycznych obrazach.  Tapeta kreski malowane w jodełkę można zastosować w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia. Ze względu na fakt, że wzór jest uniwersalny będzie pasował do salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Wykorzystane barwy i akwarele dają możliwość z kolei nakleić tę tapetę w pokojach zaprojektowanych w różnych aranżacjach.