ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta komputery i wifi

autor: meduzzza    id motywu: 11022
Tapeta komputery i wifi
Tapeta komputery i wifi
Tapeta komputery i wifi
Tapeta komputery i wifi Tapeta komputery i wifi Tapeta komputery i wifi
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nastolatkowie lubią, aby ich pokój był inny niż wszystkie. Zarówno w Waszym domu, jak też spośród pokoi należacych do koleżanek czy kolegów. Poza tym pokój dla nastolatka jest jego azylem i gdzie może uciec od otaczajacego go świata i problemów. Pokój nastolatka jest też jego strefą komfortu. Pomieszczenie, które należy tylko do niego i które on urządza sobie wedug swoich pomysłów. Oczywiście ten gust nie zawsze podoba się rodzicom, ale warto go uszanować, bo w ten sposób okazujemy szacunek także dziecku. Jeżeli chcesz stworzyć nastolatkowi ciekawą aranżację wnętrza jego pokoju, warto pomyśleć nad tapetą z młodzieżowym motywem - jak Tapeta komputery i wifi. Naklejenie w pokoju nastolatka dekoracji, jaką jest tapeta, nada mu wyjątkowego charateru. Ciekawy, młodzieżowy motyw na tapecie - taki jak Tapeta komputery i wifi - na pewno sprawi, że nastolatek poczuje, że ten pokój urządzony w jego stylu. Co równie ważne, taki design sprawi, że poczuje się dumny z własnego pokoju i z dumą będzie pokazywał go znajomym.