ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta jaskółki na kremowym tle

autor: kusuriuri    id motywu: 10948
Tapeta jaskółki na kremowym tle
Tapeta jaskółki na kremowym tle
Tapeta jaskółki na kremowym tle
Tapeta jaskółki na kremowym tle Tapeta jaskółki na kremowym tle Tapeta jaskółki na kremowym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Zwierzęta, zwłaszcza w połączeniu z roślinami tworzą wyjątkowe motywy dekoracyjne. Połączenie roślin i zwierząt, przedstawione na wielkoformatowych dekoracjach - takich Tapeta jaskółki na kremowym tle - buduje całkiem nową aranżację wnętrza.
Motyw zaprezentowany na Tapeta jaskółki na kremowym tle, jest uniwersalny pod każdym względem. Przede wszystkim, z powodzeniem możemy go wykorzystać jako dekoracja w każdym pomieszczeniu. Salon, sypialnia, korytarz czy nawet kuchnia w których wykorzystamy tapetę ze zwierzętami, będą miały swój urok. Inną zaletą tej tapety jest elastyczność w kontekście wystroju. Motyw przedstawiony na Tapeta jaskółki na kremowym tle będziemy mogli dopasować do większości wnętrz. Wyobraź sobie jak zmieniłby się wystrój Twojego pokoju, udekorowanego tą tapetą na wymiar ze zwierzętami, jak Tapeta jaskółki na kremowym tle.