Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta hipopotamy z hibiskusem

autor: kris_art    id motywu: 10959
Tapeta hipopotamy z hibiskusem
Tapeta hipopotamy z hibiskusem
Tapeta hipopotamy z hibiskusem
Tapeta hipopotamy z hibiskusem Tapeta hipopotamy z hibiskusem Tapeta hipopotamy z hibiskusem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Kto bowiem nie chciałby, aby w pokoju jego dziecka – zamiast klasycznego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta hipopotamy z hibiskusem. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju naszego malucha, ale sprawi mu również niezwykłą radość. Tapeta hipopotamy z hibiskusem oraz inne bajkowe tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dzieci czują radość oglądając każdego dnia bajkowe motywy na tapecie, rodzice natomiast mają poczucie, że dzięki Tapeta hipopotamy z hibiskusem, pokój ich dziecka ma w sobie coś wyjątkowego i czuć w nim klimat pokoju dziecka.
Tapeta hipopotamy z hibiskusem oraz inne tapety dla dzieci, mogą być również piękną dekoacją na ściany sal w przedszkolu. Tam również warto zaakcentować przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta hipopotamy z hibiskusem będzie więc idealną tapetą do przedszkola.