ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta gwiazdki w szarościach

autor: solodkayamari
Tapeta gwiazdki w szarościach
Tapeta gwiazdki w szarościach
Tapeta gwiazdki w szarościach
Tapeta gwiazdki w szarościach Tapeta gwiazdki w szarościach Tapeta gwiazdki w szarościach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta Tapeta gwiazdki w szarościach to świetny pomysł na aranżację wnętrza każdego pomieszczenia. Skandynawski motyw Tapeta gwiazdki w szarościach będzie pasował zarówno do salonu, sypialni czy pokoju dziecka. Jeżeli urządziliście swój pokój w stylu nowoczesnym, oszczędnym i w jasnych kolorach, to ta właśnie tapeta skandynawska jest idealnym wyborem. Piękny skandynawski wzór na tapecie Tapeta gwiazdki w szarościach wprowadzi ten wyjątkowy klimat do każdego pomieszczenia. Wnętrze twojego pokoju nabierze nowego stylu.Tapety skandynawskie to jeden z najpopoularniejszych dziś sposobów na aranżację nowoczesnych wnętrz. Ciekawe motywy, pastelowe kolory w połączeniu ze skandynawskimi elementami graficznymi, tworzą wyjątkową dekorację ścian i całego pomieszczenia. Co ważne tapeta skandynawska będzie doskonałym tłem dla innych dodatków i nie zdominuje stylu czy innych elementów dekoracji.