ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta glamour tropikalny

autor: yuliana_s    id motywu: 10308
Tapeta glamour tropikalny
Tapeta glamour tropikalny
Tapeta glamour tropikalny
Tapeta glamour tropikalny Tapeta glamour tropikalny Tapeta glamour tropikalny
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta glamour tropikalny to świetny pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz niebanalne dekoracje ścienne z motywem liści, które odmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta glamour tropikalny. Lubisz roślinne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i utrzymany w duchu natury. Zobacz wyjątkową Tapeta glamour tropikalny.

Tapety w liście to sposob dekoracji, która nadal ma wielu zwolenników. Szybko i łatwo możemy odświerzyć aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta glamour tropikalny i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta glamour tropikalny można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie nowy charakter. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta glamour tropikalny, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta glamour tropikalny to trafiony wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu unikalnego charakteru.