Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do restauracji
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością

autor: Yumeee    id motywu: 10317
Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością
Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością
Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością
Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością to doskonały pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz charakterystyczne dekoracje ścienne z motywem liści, które ożywią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością. Lubisz przyrodnicze dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Polecamy piękną Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością.

Tapety w liście to forma dekoracji, która nadal ma wielu fanów. Bardzo prosto możemy urozmaicić aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością można nakleić samodzielnie, a nasza ściana zyska całkowcie odmienny klimat. Interesującą opcją jest również wykorzystanie Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta glamour liście egzotyczne z szarością to trafiony wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego klimatu.