ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta geometria retro

autor: Claudia Balasoiu    id motywu: 1668
Tapeta geometria retro
Tapeta geometria retro
Tapeta geometria retro
Tapeta geometria retro Tapeta geometria retro Tapeta geometria retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy w stylu retro zawsze wyglądają efektownie. Tapeta geometria retro to przykład takiego ponadczasowego motywu, który może być dekoracją każdej ściany. Piękne barwy, typowy wzór w stylu vintage, a jednak budzi zachwyt, a na ścianie prezentuje się naprawdę imponująco. Wydaje nam się, że kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy wrażenie, że znamy ten wzór na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok tworząc unikalną dekorację.Tapeta geometria retro jest idealną opcją dla każdego, kto chciałby urozmaicić jasne ściany w swoim pokoju. Zdarza się tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pomieszczenia i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. Wówczas właśnie Tapeta geometria retro, będzie doskonałą opcją dla innych metod dekoracji. Ten ciekawy motyw na tapecie będzie wyglądał efektowenie i będzie dominującą dekoracją wnętrza.