ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta gałązki zielonych liści

autor: Tapilipa
Tapeta gałązki zielonych liści
Tapeta gałązki zielonych liści
Tapeta gałązki zielonych liści
Tapeta gałązki zielonych liści Tapeta gałązki zielonych liści Tapeta gałązki zielonych liści
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli podobają Cie się dekoracje malowane awarelami to Tapeta gałązki zielonych liści jest właśnie dla Ciebie. Obecnie akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość wykorzystania akwareli do przygotowania różnych dekoracji, w tym także tapet. Widząc Tapeta gałązki zielonych liści widać, że akwarele na dekoracji ściennej wyglądają się równie atrakcyjnie jak na tradycyjnych obrazach.  Tapeta gałązki zielonych liści można nakleić na ścianę w dowolnym pomieszczeniu, bez względu od jego przeznaczenia. Dzięki temu, że motyw jest uniwersalny może byćozdobą salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Użyte kolory i akwarele pozwalają z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnych aranżacjach.