ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta flaming w koronie

autor: natikka    id motywu: 554
Tapeta flaming w koronie
Tapeta flaming w koronie
Tapeta flaming w koronie
Tapeta flaming w koronie Tapeta flaming w koronie Tapeta flaming w koronie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dziecka na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Kto bowiem nie chciałby, aby w pokoju jego dziecka – zamiast klasycznego koloru – znalazła się bajkowa, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta flaming w koronie. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju dziecka, ale sprawi mu również niezwykłą radość. Tapeta flaming w koronie oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dzieci czują radość oglądając każdego dnia bajkowe motywy na tapecie, rodzice natomiast mają poczucie, że dzięki oklejeniu ściany Tapeta flaming w koronie, pokój ich dziecka jest niezwykły i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta flaming w koronie oraz pozostałe tapety do pokoju dziecka, mogą być również piękną dekoacją na ściany w pomieszczeniach przedszkolnych. Tam również warto podkreślić przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta flaming w koronie będzie więc idealną tapetą do przedszkola.