Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta etniczne błękitne trójkąty

autor: lazininamarina
Tapeta etniczne błękitne trójkąty
Tapeta etniczne błękitne trójkąty
Tapeta etniczne błękitne trójkąty
Tapeta etniczne błękitne trójkąty Tapeta etniczne błękitne trójkąty Tapeta etniczne błękitne trójkąty
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta etniczne błękitne trójkąty to pomysł na dekorację dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne motywy i kolorystyka utrzymana w tym popularnym dziś stylu tworzą razem piękną aranżację do każdego pokoju. Z łatwością można sobie wyobrazić jak pięknie wyglądałaby ściana w mieszkaniu oklejona Tapeta etniczne błękitne trójkąty. Bez względu na to, który z pokoi zechcesz okleić tą wyjątkową tapetą, można być pewnym, że odmieni ona całkowicie klimat pomieszczenia.Tapeta etniczne błękitne trójkąty to idealny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten piękny i niezwykle popularny od dawna styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie łączą się w bardzo ładne motywy, coraz częścej stosowane na ozdobach ściennych typu tapety. Decydując się Tapeta etniczne błękitne trójkąty wprowadzisz do swojego domu unikalny styl boho i nadasz mu całkowicie nowy charakter.