ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta dżungla z zebrą

autor: good_mood    id motywu: 10951
Tapeta dżungla z zebrą
Tapeta dżungla z zebrą
Tapeta dżungla z zebrą
Tapeta dżungla z zebrą Tapeta dżungla z zebrą Tapeta dżungla z zebrą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Zwierzęta, tym bardziej w otoczeniu roślin tworzą wyjątkowe motywy dekoracyjne. Motyw, gdzie zwierzęta i rośliny są przedstawione na wielkoformatowych dekoracjach - takich Tapeta dżungla z zebrą - buduje całkiem nową aranżację wnętrza.
Motyw przedstawiony na Tapeta dżungla z zebrą, jest uniwersalny pod wieloma względami. Przede wszystkim, z powodzeniem możemy użyć go jako dekoracja w dowolnym pokoju. Salon, sypialnia, korytarz czy nawet kuchnia w których wykorzystamy tapetę ze zwierzętami, będą miały swój urok. Istotną cechą tej tapety jest elastyczność w kontekście wystroju. Motyw przedstawiony na Tapeta dżungla z zebrą będziemy mogli dopasować do większości pomieszczeń. Wyobraź sobie jak zmieniłby się wystrój Twojego pokoju, ozdobionego tą wyjątkową tapetą ze zwierzętami, jak Tapeta dżungla z zebrą.