Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta dziecięcy kosmos

autor: solodkayamari    id motywu: 1861
Tapeta dziecięcy kosmos
Tapeta dziecięcy kosmos
Tapeta dziecięcy kosmos
Tapeta dziecięcy kosmos Tapeta dziecięcy kosmos Tapeta dziecięcy kosmos
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Każdy rodzic chciałby, aby w pokoju jego dziecka – zamiast nudnego koloru – znalazła się wyjątkowa, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta dziecięcy kosmos. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju dziecka, ale sprawi mu też wielką radość. Tapeta dziecięcy kosmos oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość oglądając każdego dnia bajkowe wzory na tapecie, rodzice zaś są szczęśliwi, że dzięki naklejeniu na ścianę Tapeta dziecięcy kosmos, pokój ich dziecka jest niezwykły i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta dziecięcy kosmos oraz inne tapety do pokoju dziecka, mogą być również piękną dekoacją na ściany w pomieszczeniach przedszkolnych. Tam też warto zaakcentować przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta dziecięcy kosmos będzie więc idealną tapetą do przedszkola.