ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta domy na sprzedaż do kolorowania

autor: Natalie Adams    id motywu: 9639
Tapeta domy na sprzedaż do kolorowania
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy z miastem są tak samo wyjątkowe co motywy krajobrazów albo wzorów geometrycznych. W końcu wiele osób ceni sobie miejskie życie. Tapeta domy na sprzedaż do kolorowania to przykład dekoracji, która przedstawia miejskie motywy tworząc z nich wspaniałą ścienną ozdobę.
Ściana, na której nakleimy Tapeta domy na sprzedaż do kolorowania będzie prezentować się zupełnie inaczej niż wcześniej. Nie ma wątpliwości, że zyska wyjątkowy charakter. Jednocześnie, dzięki przedstawionym motywom podkreśli fakt, że lubimy elementy miejskiego krajobrazu.
Tapeta domy na sprzedaż do kolorowania jest na tyle uniwersalną ozdobą ścienną, że nie będziemy mieli trudności z ozdobieniem nią ściany w dowolnym pomieszczeniu. Przedstawiony na niej miejski motyw pasuje przecież zarówno do sypialni czy salonu w mieszkaniu, jak również do pomieszczeń w biurach czy lokalach usługowych.