ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta dinozaury w okularach

autor: pannat    id motywu: 9621
Tapeta dinozaury w okularach
Tapeta dinozaury w okularach
Tapeta dinozaury w okularach
Tapeta dinozaury w okularach Tapeta dinozaury w okularach Tapeta dinozaury w okularach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Dziecięce motywy na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Kto bowiem nie chciałby, aby na ścianie pokoju jego dziecka – zamiast klasycznego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta dinozaury w okularach. Dziecięcy motyw na tapecie nie tylko urozmaici aranżację pokoju dziecka, ale sprawi mu także wielką radość. Tapeta dinozaury w okularach oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość patrząc na bajkowe wzory na tapecie, rodzice natomiast są szczęśliwi, że dzięki naklejeniu na ścianę Tapeta dinozaury w okularach, pokój ich dziecka ma w sobie coś wyjątkowego i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta dinozaury w okularach a także pozostałe tapety dla dzieci, mogą być również piękną dekoacją na ściany przedszkola. Tam również warto zaakcentować przy pomocy dekoracji ściennych przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta dinozaury w okularach będzie więc idealną tapetą do przedszkola.