ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta cytryny na białym tle

autor: elyaka
Tapeta cytryny na białym tle
Tapeta cytryny na białym tle
Tapeta cytryny na białym tle
Tapeta cytryny na białym tle Tapeta cytryny na białym tle Tapeta cytryny na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli podobają Cie się dekoracje malowane awarelami to Tapeta cytryny na białym tle propozycja dokładnie dla Ciebie. Dziś akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość wykorzystania akwareli do stworzenia najróżniejszych dekoracji, w tym również tapet. Ogladając Tapeta cytryny na białym tle widać, że akwarele na dekoracji wielkopowierzchniowej prezentują się tak samo pięknie jak na tradycyjnych obrazach.  Tapeta cytryny na białym tle można nakleić na ścianę w dowolnym pomieszczeniu, bez względu od jego przeznaczenia. Ze względu na fakt, że wzór jest uniwersalny może być dekoracją do salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Wykorzystane barwy i akwarele dają możliwość z kolei nakleić tę tapetę w pokojach utrzymanych w różnych tonacjach.