ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta chmury i ptaszki

autor: orangeberry    id motywu: 9990
Tapeta chmury i ptaszki
Tapeta chmury i ptaszki
Tapeta chmury i ptaszki
Tapeta chmury i ptaszki Tapeta chmury i ptaszki Tapeta chmury i ptaszki
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach zawsze zwracają uwagę każdego rodzica. Każdy rodzic chciałby, aby w dziecięcym pokoju – zamiast klasycznego koloru – znalazła się bajkowa, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta chmury i ptaszki. Dziecięcy motyw na tapecie nie tylko odmieni aranżację pokoju naszego malucha, ale sprawi mu też niezwykłą radość. Tapeta chmury i ptaszki oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dzieci czują radość patrząc na bajkowe motywy na tapecie, rodzice natomiast mają poczucie, że dzięki oklejeniu ściany Tapeta chmury i ptaszki, pokój ich dziecka jest niezwykły i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta chmury i ptaszki a także inne tapety do pokoju dziecka, mogą być również piękną dekoacją na ściany sal w przedszkolu. Tam też warto zaakcentować przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta chmury i ptaszki będzie więc idealną tapetą do przedszkola.