Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta boho z niebieskimi trójkątami

autor: lazininamarina
Tapeta boho z niebieskimi trójkątami
Tapeta boho z niebieskimi trójkątami
Tapeta boho z niebieskimi trójkątami
Tapeta boho z niebieskimi trójkątami Tapeta boho z niebieskimi trójkątami Tapeta boho z niebieskimi trójkątami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta boho z niebieskimi trójkątami to propozycja dla dla każdego fana stylu boho. Klasyczne motywy i kolorystyka utrzymana w tym popularnym dziś stylu tworzą razem fantastyczna dekorację na każdą ścianę. Wystarczy sobie wyobrazić jak fantastycznie wyglądałaby ściana w mieszkaniu udekorowana Tapeta boho z niebieskimi trójkątami. Niezależnie od tego, które z pomieszczeń zechcesz okleić tą piękną tapetą, możesz mieć pewność, że odmieni ona całkowicie wygląd pomieszczenia.Tapeta boho z niebieskimi trójkątami to klasyczny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten wyjątkowy i niezwykle popularny od dawna styl dekoracji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą piękne wzory, często wykorzystywane na ozdobach ściennych typu tapety. Wybierając Tapeta boho z niebieskimi trójkątami wprowadzisz do swojego mieszkania kolorowy styl boho i nadasz mu zupełnie nowy charakter.