Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta boho z kontrastowych kół

autor: lazininamarina
Tapeta boho z kontrastowych kół
Tapeta boho z kontrastowych kół
Tapeta boho z kontrastowych kół
Tapeta boho z kontrastowych kół Tapeta boho z kontrastowych kół Tapeta boho z kontrastowych kół
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta boho z kontrastowych kół to propozycja dla dla każdego fana stylu boho. Klasyczne wzory i barwy utrzymana w tym lubianym dziś stylu tworzą razem piękną dekorację na każdą ścianę. Z łatwością można sobie wyobrazić jak wyjątkowo wyglądałaby ściana w mieszkaniu ozdobiona Tapeta boho z kontrastowych kół. Niezależnie od tego, który z pokoi zechcesz okleić tą kolorową tapetą, możesz mieć pewność, że odmieni ona całkowicie aranżację pomieszczenia.Tapeta boho z kontrastowych kół to klasyczny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten piękny i niezwykle popularny od dawna styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą fantastyczne wzory, często wykorzystywane na dekoracjach ściennych typu tapety. Wybierając Tapeta boho z kontrastowych kół wniesiesz do swojego domu unikalny styl boho i nadasz mu zupełnie nowy wystrój.