Strona główna / Tapety / Kolekcje / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta boho prostokątne

autor: lazininamarina
Tapeta boho prostokątne
Tapeta boho prostokątne
Tapeta boho prostokątne
Tapeta boho prostokątne Tapeta boho prostokątne Tapeta boho prostokątne
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta boho prostokątne to pomysł na dekorację dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne wzory i barwy utrzymana w tym lubianym dziś stylu dają razem piękną aranżację do każdego pokoju. Wystarczy sobie wyobrazić jak pięknie wyglądałaby ściana w domu ozdobiona Tapeta boho prostokątne. Bez względu na to, który z pokoi zechcesz okleić tą barwną tapetą, możesz mieć pewność, że odmieni ona całkowicie wygląd pomieszczenia.Tapeta boho prostokątne to klasyczny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten wyjątkowy i niezwykle lubiany od dawna styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą piękne wzory, często stosowane na ozdobach ściennych typu tapety. Wybierając Tapeta boho prostokątne wprowadzisz do swojego pokoju unikalny styl boho i nadasz mu zupełnie inny klimat.